Подрібнювач деревини Heizohack: ефективне та екологічне рішення в аграрному секторі (і не тільки)

Одним з найважливіших етапів переробки деревини є її подрібнення. Саме на цьому етапі якість та продуктивність обладнання відіграє важливу роль. ТОВ “Алтерфул” пропонує рішення – подрібнювачі деревини Heizohack.

З ручною подачею

Агрегати подрібнення HEIZOHACK – рекомендуються для використання на дрібних підприємствах і при переробках невеликих обсягів відходів деревини, безпосередньо на місцях їх заготівлі або переробки. Агрегати з успіхом використовуються в приватних господарствах для заготовки тріски для власних потреб. Ідеальним вихідним матеріалом для агрегатів даного класу можуть служити: тонкомером, гілки, обрізки, горбиль, а так само стовбури дерев діаметром до 40 см.

Всі агрегати з ручною подачею матеріалу, виготовлені відповідно до європейських норм (GPSG) і забезпечені знаком “GS” абсолютної безпеки.

З крановою подачею

Агрегати HEIZOHACK – з крана подачею призначаються в більшості для промислового використання. За допомогою даних агрегатів можливо подрібнення всіх відходів деревини як від первинної так і вторинної обробки. Великий ефект дає застосування даних агрегатів безпосередньо на лісорозробках, де все неліквідні відходи як: тонкомером, верхівки дерев, гілки, кора, пні і стовбури до 80 см діаметром перетворюються в високоякісну сировину для спалювання або подальшої переробки. Універсальна система подачі матеріалу до рубаючи барабану забезпечує надійну подачу як великих так і дрібних відходів одночасно.

Всі функції агрегату з крана подачею, забезпечуються дистанційним управлінням за допомогою гідроприводів.