Alterfuel

ТОВ “Алтерфул” – це офіційний представник Heizomat в Україні. Ми спеціалізуємося на продажі біопаливних котлів Heizomat та подрібнювачів деревини Heizohack.

Наша місія – допомогти Україні перейти на альтернативні, відновлювальні види палива для генерації тепла. Ми прагнемо зменшити залежність від викопних видів палива та покращити екологічну ситуацію в країні. За допомогою найсучаснішого обладнання Heizomat, ми допомагаємо бізнесу та індивідуальним споживачам стати енергетично незалежними та витрачати менше на опалення.

Наша компанія пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з біопаливним обладнанням. Наші фахівці готові надати консультації з вибору оптимального рішення для кожного клієнта, проєктування, монтажу та запуску у роботу. Ми також забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, а також постачання запасних частин.

Якщо ви шукаєте ефективне та екологічно чисте рішення для опалення вашого дому, бізнесу, а також забезпечення паливом, звертайтесь в ТОВ “Алтерфул” . Наші фахівці з задоволенням допоможуть вам знайти найкраще рішення, щоб ви могли забезпечити тепло та комфорт як своїй родині, так і бізнесу.

Енергія у гармонії з природою

У 1982 році Роберт Блус створив першу систему вивантаження деревної тріски. Його ідея полягала в тому, щоб зробити спалювання деревини зі свого лісу так само зручним, як і викопного палива.

Зараз ми виробляємо усю продукцію, пов’язану з деревною тріскою, на двох заводах у Баварії, Німеччина. Основним напрямком нашої діяльності є котли на деревній трісці. Ми встановили понад 35 000 одиниць таких котлів у більш ніж 30 країнах світу. Наш асортимент включає також дробарки, обладнання для наповнення сховищ деревної тріски, системи транспортування деревної тріски, грейфери та інноваційні сонячні трекери.

Ми переконані, що опалення тріскою залишається найкращою альтернативою викопним джерелам енергії. Завдяки сталому лісовому господарству, висадці швидкозростаючих дерев на полях, уздовж струмків та на узбіччях полів і доріг, ми зможемо і надалі генерувати доступну та вуглецево-нейтральну енергію, зберігаючи при цьому баланс з природою.

Публікації

Усі публікації