Котел RHK-AK 400

Категорії: Heizomat Котли з автоматикою Котли на пелетах Котли на трісках (щепі) Котли тривалого горіння Обладнання Серія RHK-AK

Діапазон потужності: 30 – 400 кВт
Коефіцієнт корисної дії: > 90 %
Паливо: Деревна тріска згідно EN 17225-4 A1/P45 M30, пелети.
Камера згоряння: Товщина стінок 8 мм, вогнетривке облицювання у формі серця зі стійкого вогнетривкого бетону.
Труби теплообмінника: Товщина стінок 6,3 мм, труби з великим об’ємом діаметром 200 мм, безшовно зварені з очисними шнеками та щітками всередині
Горизонтальний теплообмінник: Природна тяга повітря створюється горизонтальним теплообмінником, що призводить до зменшення споживання електроенергії та покращення віддачі тепла. Завдяки міцним очисним шнекам, виготовленим зі сталі товщиною 8 мм, очищення теплообмінника практично не потребує обслуговування! Забезпечується високий рівень ефективності навіть за найнижчої температури димових газів.
Автоматичне видалення золи: Зола з камери згоряння виводиться за допомогою запатентованого механізму видалення золи, теплообмінник очищається через шнеки.
Контейнер для золи: На вибір 40 л, 240 л, 400 л або 900 л
Теплоізоляція: 80 мм сендвіч-панелі
Повітряно-струменеве запалювання: Для режиму запалювання використовується міцний нагрівальний елемент, розташований у повітряних струменях, захищених від золи та сажі. Низька витрата електроенергії – всього близько 0,15 кВт/год на запалювання!

Отримати ціну